Czy taki stan u córki to coś niepokojącego?

Witam. Moja córka ma półtora roku. Od kilku miesięcy , zauważyłam, że się często zawiesza( patrzy w dal) . Trochę jej zawsze przy tym ucieka oczko. Ten stan trwa nie dużej niż 2-5sek. Czy to może być coś poważnego? Dziękuje.

Szanowna Pani, proponuję udać się z dzieckiem do pediatry, dobrze by było nagrać na telefonie te napady