Czy taki stolec to powód do zmartwień?
Witam , synek 5 lat od prawie tygodnia robi jasne kupy , najpierw były beżowe o normalnej konsystencji teraz są musztardowe i luźne. Badania morfologii krwi prawidłowe, enzymy trzustki również, próby wątrobowe również. USG robione 2 miesiące temu też nic nie wykryło.co może być przyczyną ? Czy to jest powód do zmartwien ?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Badania krwi - bilirubina
Sprawdź czym jest bilirubina! Czy masz ją w normie? Jakie są przyczyny jej wysokiego stężenia w organizmie? Dowiedz się szczegółów, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do żółtaczki.
Witam,
proszę pamiętać, że ze względu na to, że kał, jest złożony z resztek pokarmowych, jego barwa zależy od spożytego pokarmu.
Proszę jeszcze wykonać badanie ogólne kału i nie zależnie od wyniku zgłosić się na wizytę stacjonarną do lekarza prowadzącego który oceni wynik ale również objawy kliniczne.
Pozdrawiam