Czy taki stolec to powód do zmartwień?

Witam , synek 5 lat od prawie tygodnia robi jasne kupy , najpierw były beżowe o normalnej konsystencji teraz są musztardowe i luźne. Badania morfologii krwi prawidłowe, enzymy trzustki również, próby wątrobowe również. USG robione 2 miesiące temu też nic nie wykryło.co może być przyczyną ? Czy to jest powód do zmartwien ?

Witam,

proszę pamiętać, że ze względu na to, że kał, jest złożony z resztek pokarmowych, jego barwa zależy od spożytego pokarmu.

Proszę jeszcze wykonać badanie ogólne kału i nie zależnie od wyniku zgłosić się na wizytę stacjonarną do lekarza prowadzącego który oceni wynik ale również objawy kliniczne.

Pozdrawiam