Czy taki wygląd pieprzyków po opalaniu to coś poważnego?

Witam, kilka tygodni spaliłam się na słońcu, spaliłam również te pieprzyki, których nie powinnam opalać. Co prawda nie zauważyłam, żeby zmiany te się powiekszały, ale przybrały ciemniejszy odcień. Czy może oznaczać to coś poważnego?

Dzień dobry, zmiany pigmentacyjne powinny być chronione przed działaniem promieni słonecznych. W przypadku jakichkolwiek zmian w ich wyglądzie wskazana jest konsultacja dermatologiczna. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.