Czy taki wynik badania mogę rozumieć jako dobry czy zły?

Mam 42 i 7 miesięcy Opis badania: Czynność podstawowa zróżnicowana przestrzennie, składa się z fal alta 10c/s o ampl.do 50uV w odprowadzeniach potylicznych oraz fal beta. R.Z.dobrze wyrazona. Na tym tle w odprowadzeniach z lewej półkuli rejstrują sie poj.fale ostre. Hw i Fs nie aktywuje krzywej. Orzeczenie: Zapis podstawowy dobrze zróżnicowany. jednorazowo w odprowadzeniach z lewej półkuli rejestruję się poj.fala ostra. Proszę o wyjaśnienie czy wynik jest dobry czy zły choruję od 15 roku życia padaczkę, z góry Dziękuję Pozdrawiam.

Szanowny Panie, wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący, ja niestety nie jestem w stanie pomóc