Czy taki wynik cytologii wymaga interwencji?

Witam mam 37 lat wynik cytologi HSIL ASC-H,miałam robioną kolposkopie z wycinkami wynik HISTOPATOLOGICZNY NABŁONKA GRUCZOŁOWEGO KANAŁU SZYJKI BEZ ZMIAN NOWOTWOROWYCH ZŁOŚLIWYCH FRAGMENTY NABŁONKA WIELOWARSTWOWEGO PŁASKIEGO Z DYSPLAZJĄ WEWNĄTRZNABŁONKOWĄ NISKIEGO STOPNIA CIN1 (LSIL,LOW GRADE SQUAMOUS INTRAEPITHELIAL LESION) FRAGMENTY NABŁONKA GRUCZOŁOWEGO KANAŁU SZYJKI- BEZ ZMIAN.Proszę mi powiedzieć co dalej przy takim wyniku czy czeka mnie konizacja czy będę musiała czekac i się kontrolować,ogólnie poszłam do lekarza ze względu na ciągłe bóle podbrzusza promieniujący do lędźwi,krwawienie międzymiesiączkowe,i bóle podczas stosunku,które nadal się utrzymują.

Dzień dobry,

wskazana wizyta u lekarza zlecającego badanie które oceni w raz z klinicznymi objawami jakie u Pani występują dla tego wymagana wizyta stacjonarna. Brak informacji o diagnostyce obrazowej usg j.brzusznej oraz co najważniejsze diagnostyka laboratoryjna badanie krwi. Jeśli nie zostało wykonane warto by wykonać ze względu na dolegliwości bólowe.

Pozdrawiam