Czy taki wynik oznacza ciążę pozamaciczną?

Witam ostatnia miesiączka była 24 luty 2019 zrobiłam testy ciążowe wyniki pozytywne tylko problem jest w tym że mam założona spirale i lekarz na usg nie stwierdził ciąży powiedział o możliwości ciąży pozamacicznej i kazał wykonać test ich beta którą pokazała wynik dodatni 663,64 co to może oznaczać co jeśli to jednak nie będzie ciąża pozamaciczna czy obojętnie do jakiego szpitala się mogę zgłosić?

witam, wynik może sugerować ciążę pozamaciczną, proszę udać się na oddział ginekologiczny