Czy taki wynik prolaktyny może blokować owulację?

Witam, staram się zajść w ciąże od 10 miesięcy. ostatnio zrobiłam badania tsh i prolaktyny: prolaktyna - 24.59 ( wart.refer. 1.30-25 ng/ml) tsh- 1.286 (wart.ref. 0.25-5.00 uU/ml) badania robione w 5 dniu cyklu. Wiem, że prolaktyna mieści sie w normie ale czy nie jest za bardzo blisko górnej granicy i może to blokować owulację?

Szanowna Pani, wynik jest prawidłowy, jednakże najrozsądniej będzie jak omówi go Pani z lekarzem prowadzącym