Czy taki wynik rtg klatki piersiowej to coś poważnego?

Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałem wynik badania RTG klatki piersiowej, płuc. W opisie napisano : " wzmożony rysunek oskrzelowy płuc z cechami nieznacznego włóknienia podścieliska, Serce RTG w granicach normy" . Badanie wykonałem ponieważ bardzo mnie bolało w klatce piersiowej , z góry dziękuję za pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten należy skonsultować z pulmonologiem, który prawdopodobnie zaleci wykonanie HRCT [tomografii klatki piersiowej]. Podrawiam.