Czy taki wynik testosteronu u 29-latka jest prawidłowy?

Dzień dobry . Wraz z badaniami okresowymi postanowiłem wykonać dodatkowo badania krwi. CEA (3.09)PSA (0.474) CA 19-9 (4,6) kortyzol (9.02) testosteron (2,67). Zastanawia mnie poziom testosteronu ponieważ normą jest 1,75 -7,85 ( min. max na wynikach) .czy ta wartość jest prawidłowa i czy należy wykonać dodatkowe badania ? Mam 29 lat pracuje fizycznie , trenuje na siłowni 2-3 razy w tygodniu .

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten jest prawidłowy. Jeśli nie ma pan niepokojących dolegliwości to nie ma czym się przejmować. Pozdrawiam.