Czy taki wynik TK głowy sugeruje coś poważnego?

Witam wczoraj odebrałam wyniki z tomografi komputerowej glowy I wyszło mi drobne ogniska hypodensyjne prawdopodobnie poszerzone przestrzenie okolonaczyniowe w strukturach głębokich obustronnie czy to jest coś złego może ktoś mi podpowiedzieć była bym wdzięczna

Dzień dobry,

proszę z płytką badania udać się do lekarza kierujacego na badanie.

Lekarz kierujący zapozna się z płytką badania i porówna je z wykonanym badaniem fizycznym wtedy odpowie Pani na pytanie oraz wrazie konieczności zleci dodatkowe badanie diagnostyczne lub leczenie.

Pozdrawiam