Czy taki wynik wskazuje na rozwijającą się padaczkę?

Witam. Proszę o interpretację wyniku czy to rozwijająca się padaczka? Dodam że córka ma wykonany rezonans który pokazał zmiany deliminezacyjne lewej półkuli. Badanie wykonano w sennosci i śnie spontanicznym od 1 do 3 stadium NREM z wybudzeniem. Cechy bioelektryczne sennosci i snu są wyrażone. W głębokim śnie w przednich okolicach obustronnie widoczne są wyostrzone fale wolne 2-6Hz i nieliczne pojedyncze fale ostre o amplitudzie 220v. Wniosek : zapis snu z cechami nieprawidłowymi w przednich okolicach.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Takie badanie powinno być interpretowane przy znajomości stanu neurologicznego, razem z innymi badaniami. Proszę skonsultować się z neurologiem dziecięcym.