Czy takie badania w tej sytuacji są wystarczające?
Od 6 lat mam powiększone węzły chłonne na szyi, nad obojczykiem, w dole pachowym i w pachwinie. Morfologia z rozmazem ok. USG wezlow też prawidłowe. USG brzucha też prawidłowe. Czy takie badania w tej sytuacji są wystarczające?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Koblacja - zabieg
Koblacja to zabieg, który umożliwia pozbycie się problemu bezdechu sennego oraz chrapania. Dr Michał Michalik, laryngolog, wyjaśnia, na czym polega ten zabieg.
Warto w takiej sytuacji wykonać USG węzłów chłonnych i rozważyć pobranie przynajmniej jednego z powiększonych do diagnostyki histopatologicznej.
Dzień dobry,
brak informacji czy wyniki były oceniane przez lekarza który ocenił je z objawami klinicznymi.
Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego który wykona badanie fizykalne i oceni stan węzły z objawami klinicznymi i zdecyduje jakie odpowiednie zlecić diagnostykę obrazową i laboratoryjną do stanu klinicznego.
Pozdrawiam