Czy takie badania w tej sytuacji są wystarczające?

Od 6 lat mam powiększone węzły chłonne na szyi, nad obojczykiem, w dole pachowym i w pachwinie. Morfologia z rozmazem ok. USG wezlow też prawidłowe. USG brzucha też prawidłowe. Czy takie badania w tej sytuacji są wystarczające?

Warto w takiej sytuacji wykonać USG węzłów chłonnych i rozważyć pobranie przynajmniej jednego z powiększonych do diagnostyki histopatologicznej.

Dzień dobry,

brak informacji czy wyniki były oceniane przez lekarza który ocenił je z objawami klinicznymi.

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego który wykona badanie fizykalne i oceni stan węzły z objawami klinicznymi i zdecyduje jakie odpowiednie zlecić diagnostykę obrazową i laboratoryjną do stanu klinicznego.

Pozdrawiam