Czy takie bóle po usunięciu wyrostka są normą?

10 miesięcy temu miałam laparoskopowe usunięcie wyrostka robaczkowego. Miejsce w którym znajdował się wyrostek pobolewa mnie czasem delikatnie, czasem mocniej. Szczególnie po wysiłku fizycznym lub śmiechu. Czy takie bóle są normą?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Takie dolegliwości po operacji mogą występować. W przypadku gdyby się nasilały proszę skonsultować się z chirurgiem.