Czy takie dolegliwości to skutek podania kwasu hialuronowego w kolano?

Czy mozliwe, ze to skutek podania kwasu hialuronowego w kolano? Witam, Mialam znaczne zwyrodnienie w obu kolanach, moj ortopeda zalecil zastrzyki z kwasu hialuronowego. Po zastrzykach zauwazylam znaczne skrecanie lewego kolana, z prawym bylo wszystko w porzadku. W pewnym momencie kolano skrecilo sie tak, ze nie moglam chodzic. Urosla mi pod kolanem torbiel Bakera. Moj lekarz odsaczyl ciecz z torbieli i podal druga czesc zastrzykow z kwasu. Czuje ogromny bol w lewym kolanie i nadal nie moge chodzic. Czy moze to byc skutek podania kwasu? Jak czesto odrasta torbiel? Z gory dziekuje za pomoc.

Szanowna Pani, jest to możliwe. Torbiel ma skłonność do nawrotów, niestety nie wiem jak często się to dzieje