Czy takie drętwienie może mieć związek z urazem kolana?

Witam. Parę dni temu pojawiło się u mnie odrętwienie okolic pośladków. Przedwczoraj obudziłam się z drętwością prawie całej lewej nogi. Teraz utrzymuje mi się tylko w stopie oraz ciągnięcie łydki. (Nie ma opuchlizny w tych miejscach, skóra również nie zmieniła koloru ) Nie wiem czy może mieć to związek z urazem kolana którego doznałam miesiąc temu . W badaniach wyszło ze zostało ono stłuczone oraz pojawił się jakiś mały krwiak w środku, lekarze powiedzieli ze samo się wchłonie. Od tamtego urazu mam wrażenie ze kolano po wewnętrznej stronie jest większe od drugiego i nie chce to zniknąć. Pare razy zdarzyła mi się również sytuacja, ze przy schylaniu głowy czułam mrowienie od pasa w dół . Miało to miejsce po bardziej intensywnym dniu w pracy Pozdrawiam i z góry dziękuje za jakiekolwiek porady

Dzień dobry,

opisane objawy wymagają szczegółowego badania przedmiotowego na stacjonarnej wizycie u specjalisty ortopedy lub fizykoterapeuty którzy w trakcie badania podmiotowego i przedmiotowego ocenią cały narząd ruchu zapoznając się dodatkowo z posiadaną przez Panią dokumentacją medyczną w tym badań diagnostycznych będzie możliwe określić jaki jest powód opisanych przez Panią objawów i podjąć decyzję o dalszych zaleceniach.

Pozdrawiam