Zapytaj lekarza

1 , 0 3 3 , 2 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy takie dziwne uczucie w nogach może mieć związek z przyjmowaniem tabletek?

Czy widoczne żyłki na nodze przy kolanie, bardziej niż zawsze, i dziwne uczucie w łydkach - ogólnie jakby skurcze, takie może zakwasy mogą mieć związek z tabletkamk antykoncepcyjnymi axia conti? Tabletki biorę dopiero 11 dni. Przed braniem robiłam komplet wyników i wszystko było ok, konsultowalam z lekarzem i powiedział że mogę brać tabletki. W rodzinie też nie ma przypadków z problemami z żylami. Czy jestem przewrażliwiona czy może powinnam zgłosić sie gdzieś do lekarza? Albo ponownie zrobić wyniki? Do mojej ginekolog jest termin dopiero za ponad miesiąc...
KOBIETA, 20 LAT około miesiąca temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy