Czy takie hormony mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę?

Badania hormonów 3 dc FSH 6.85 LH 2.95 Stosunek wychodzi ok 0.4 i tu się martwię Chociaż progesteron w 21dc wyszedł 12.95 A prolaktyna 9 dc wynosila 16 Czy to się jakoś leczy ? Czy taki stosunek lh do fsh może przeszkadzać w zajsciu w ciążę? Jedynym moim problemem w tej chwili są plamienia w fazie lutealnej. Miesiączki mam regularne, owulacje potwierdzane testami owulacyjnym.

Problemy z płodnością mają złożone podłoże, niestety nie da się określić szansy na ciążę tylko na podstawie tych badań. Jeżeli takie problemy występują, proponuję zgłosić się do doświadczonego ginekologa, zajmującego się płodnością. Pozdrawiam.