Czy takie krwawienie o łyżeczkowaniu jest normalne?

Witam serdecznie W piatek mialam 2 raz lyzeczkowanie po miesiacu od porodu z przyczyn pozostalosci. Dzis jest 2 noc od zabiego i za kazdym razem jak wstane z loznka to zalewa mnie krwia. Czy takie krwawienie jest normalne? Nie mam goraczki brzuch nie boli. Tez dzien po zabiegu mialam wysokie cisnienienie 150/100 tetno 65 zaznacze ze mam depresje poporodowa.

Szanowna Pani, takie obfite krwawienia się zdarzają, jednakże dobrze by było, aby zbadał Panią ginekolog. Pozdrawiam