Czy takie masażery są bezpieczne?

Czy urządzenia (tzw. masażery) typu 6w1, które można zakupić online, są bezpieczne przy stosowaniu w domu? Ultradźwięki, fale radiowe, EMS, jonoforeza, sonoforeza, światłoterapia. Moc to 10W. Czy można sobie tym jakoś zaszkodzić? Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zależy o jakie dokładnie urządzenie chodzi - czy ma odpowiednie certyfikaty oraz atesty.