Czy takie objawy mogą wskazywać na raka odbytu?

Mam 36 lat, zdrową dietę, prawidłową wagę ale siedzącą pracę, staram się mimo to być aktywna. Od 2 tygodni, a kilkudniową przerwą, dokucza mi ból w kroczu. Wykluczono przyczyny ginekolog cen i zapalenie pęcherza. Wyniki moczu, morfologii i CRP są prawidłowe. Ciężko było zlokalizować ból ale teraz czuje go w okolicy odbytu i w okolicy pęcherza na wysokości kolców biodrowych. Wypróżniam się mniej regularnie ale tylko czasem stolec jest luźniejszy lub węższy. Nie boli przy wypróżnianiu i nie ma też krwi. Ból pojawia się w środku cyklu. menstruacyjnego. Kilak dni nie było. Czy może to być rak odbytu? Czy może to stres? Kiedyś już coś takiego miałam ale myślałam, ze to zapalenie pęcherz i ból sam ustąpił.
KOBIETA, 36 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry.

Zalecał był stacjonarną wizytę u gastrologa który przeprowadzi dokładny wywiad i badanie fizykalne po którym będzie można zlecić odpowiednią diagnostykę do opisanych objawów ale również stwierdzonych nieprawidłowościach w badaniu fizykalnym.

Odpowiednią diagnostyka laboratoryjna i obrazowa da odpowiedź na Pani pytanie.

Wskazana konsultacja do dobrego gastrologa.

Pozdrawiam