Czy takie objawy mogą wystąpić przy zwykłym pajęczaku?

Witam mam guza w tylnej części głowy 5lat temu miałam bardzo silne bóle głowy poszłam do neurologa który wysłał mnie do chirurga on stwierdzi pajeczak i ze sie wchłonie bóle głowy nie ustały nom stop na lekach później był okres że ta głowa bolała ale nie tak krytycznie aż do teraz bóle są tak silne że zbiera na wymioty zawroty głowy czasem tracę świadomość na 30sekend Po prostu zakreci mi się w głowie ale nie wiem co się działo przez ten czas tabletki działają na chwilę na wieczór gdy chce odpocząć to od nowa strasznie silne bóle aż nachodza na ucho oraz szyję dodam że niby ten pajeczak się nie wchlonal nadal go mam. Czy takie objawy mogą być przy zwykłym pajeczaku dodam że nie miałam wykonywanych żadnych badań.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym pilne skonsultowanie się z neurochirurgiem oraz wykonanie badań obrazowych. Pozdrawiam.