Czy takie objawy u mojego synka mogą świadczyć o napięciu mięśniowym?

Mój syn ma 3 miesiace. Od jakis 2 tygodni probuje sie podniesc do siadania z pleckow. Jak sie zlapie za pakce to podciagnie sie i usiądzie. Czy to moze swiadczyc o napieciu miesniowym?

Szanowna Pani nie rozumiem pytania, każdy człowiek ma napięcie mięśniowe. Może być prawidłowe, obniżone lub podwyższone