Czy takie plamienie bez innych objawów to ciąża?

Witam. Mam taki problem że współżyłam że swoim partnerem prawie 2 tygodnie temu bez zabezpieczenia, parę dni spóźnia mi się okres, a dzisiaj zamiast niego mam bardzo delikatne plamienie. Nie mam żadnych objawów okresu, czy to może być ciąża?

Szanowna Pani, bez testu ciążowego ciężko stwierdzić. Proszę wykonać badanie beta-hCG z krwi