Czy takie plamienie może świadczyć o zbliżającym się okresie?

Witam mam 29 lat . Na początku odrazu powiem że mam już 2 córeczki . Ale z mężem zaczęliśmy się starać o kolejne dzieciątko ale nie udawało nam się aż tu nagle miesiączka zaczęła mi się spóźniać 4 dni. Dziś by się zaczynał 5 dzień i od 2 dni miałam mdłości poranne ale i nagle zaczęłam plamnic i niewiem czy to tylko plamienie czy to zaczyna się okres proszę o pomoc

Istnieje wiele możliwych przyczyn opóźnienia krwawienia. W opisanej sytuacji ciąża jest możliwa, jednak nie da się tego stwierdzić bez badania. Proponuję wykonanie w domu testu ciążowego (do kupienia w aptece) a następnie wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.