Czy takie połączenie może być niebezpieczne?

Dzień dobry, mam zapisane przez lekarz psychiatrę Olanzapine 1,5 tabletki oraz lorafen 2 ×dz 2 tabletki. W ulotkach obu leków wyczytałam że nie należy łączyć neuroleptykow i benzodiazzepin.Czy takie połączenie może być niebezpieczne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to połączenie niezalecane lecz jeśli lekarz uznał iż jest to dla Pani połączenie bezpieczne to należy stosować te leki zgodnie z zaleceniami lekarza. Pozdrawiam.