Czy takie problemy z pamięcią to powód do niepokoju?

Witam. Mam problem z pamięcią. Tuż po wybudzeniu z płytkiego bądź bardzo głębokiego snu da się nawiązać ze mną konwersację,po czym po jej skończeniu znów zasypiam. Gdy dobudzę się już całkowicie mam jedynie lrześwity pamięci, bądź nie pamiętam nawet zaistniałej sytuacji. Czy jest to objaw do niepokoju?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę zadbać o higienę snu oraz odpowiednio długi czas snu. Jeśli te objawy nie ustąpią to proszę zgłosić się do lekarza.