Czy takie stosowanie tabletek koliduje ze sobą?

Proszę o małą poradę Przyjmowałam tabletki dionelle ale mój lekarz zmienił mi teraz na nieco słabsze na naraya plus, poprzednie mialy 21 tabletek i 7 dni przerwy a te nowe maja 24 4 tabletki.Skończyłam opakowanie dionelle i dostałam dziś krawienia z odstawienia (pierwszy dzień), i w dniu dzisiejszym również wzięlam nowa tabletke z opakowania naraya plus ktora zawiera hormon.Czy to jakoś koliduje ze sobą ?? Miałam wziąć nowa tabletke w pierwszym dniu okresu tak zalecila pani doktor,ale na prawie kazdych forach pisza,zeby zaczac brac nowe tabletki 8 dnia,wtedy kiedy powinno Się zacząc przyjmowac kolejne opakowanie poprzednich tabletek..juz zgupiałam bo nie wiem czy dobrze zrobilam.Dodam jeszcze ze,pani doktor mowila o dodatkowym zabezpieczeniu przez pierwsze opakowanie tabletek

Szanowna Pani, nie koliduje to ze sobą, ale proszę pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu. Serdecznie pozdrawiam