Czy takie torbiele trzeba będzie wyciąć?

Witam, niedawno byłam u ginekologa. Prawy jajnik w porządku, lewy jajnik powiększony 49,7 x 49,1mm z dwoma torbielami, większa - z echami - 44,3 x 32,4mm. Ca 125 - 7,79. Od pół roku mam silne bóle brzucha. Czy może peknąć? Czy trzeba będzie je wyciąć?

Szanowna Pani, torbiele mogą się same wchłonąć bądź pęknąć, leczenie proszę uzgodnić z ginekologiem