Czy takie usg tarczycy wskazuje na jakiś problem?

Proszę o interpretację wyniku usg tarczycy. Płat prawy ma wymiary 12*10*45mm i zawiera w górnym biegunie hipoechogeniczna ognisko o nieregularnym kształcie z mikrozwapnieniami o wym 6*5*6mm (unaczynienie obwodowe) lewy płat ma wymiary 13*12*47mm. Ciśnień ma grubość 3mm. Poza opisaną zmianą tarczyca w całości wykazuje nieco niejednorodną, normoechogeniczną strukturę. W badaniu PD przepływy nieznamienne. Wzdłuż naczyń szyi, po obu stronach tchawicy nie uwidoczniono powiększony j węzłów chłonnych. Nie uwidoczniono powiększonych przytarczyc. Z góry dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem. Zmiana która jest opisywana może wymagać wykonania biopsji.