Czy takie uznanie uszczerbku na zdrowiu nie jest za małe?

Witam w 2018r zlamalem reke. Dokladnie kosc promieniowa nadgarstka. Mialem gips 6 , druty kirchera, 4 tyg rechabilitacji oraz artroskopie. Leczenie zakończyło się po roku. Pzu dalo mi 2 % uszczerbku na zdrowiu. Czy to nie za malo

nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, może Pan się odwołać od opinii lekarza orzecznika w ciągu 14 dni