Czy takie uzupełnienie protetyczne jest przeciwwskazaniem do rezonansu?

Dzień Dobry. Czy wykonane uzupełnienie protetyczne w postaci wkładu koronowo korzeniowego oraz korony i mostu protetycznego wykonanego z stopu MAGNUM NITENS o składzie Co 62,5,% , Cr 28,5% , Mo 4% , W 3% ,Si, Nb, Fe < 1%, stanowi przeciwskazanie do wykonania rezonansu magnetycznego głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa? Aparat 3 T. Czy mogę bezpiecznie dla mnie wykonać to badanie? pozdrawiam

szanowny Panie, proszę dowiedzieć się z pracowni w której będzie wykonywane badanie, ponieważ ja nie potrafię pomóc