Czy takie wyniki badań krwi 40-latki wskazują na konieczność operacji?

Dzien dobry, po ostatnim USG ginekologicznym lekarz onkolog skierowal mnie na badanie kwri He-4, Roma oraz CA 125. Martwia mnie wyniki CA 125: CA 125 (I41) - 53,4 U/ml oraz CA 125 - 64,6 U/m. Co to moze oznaczac? Przed pobraniem kwri lekarz nie stwierdzil nic bardzo groznego, aczkolwiek sugerowal operacje. O wszystkim maja zadecydowac wyniki. Nie mam mozliwosci udania sie do lekarza w tej chwili, bo przebywam za granica. Dopiero za miesiac. Bede wdzieczna za pomoc!

Szanowna Pani, leczy się pacjenta a nie wyniki, niestety nie napisała Pani nic o swojej chorobie