Czy takie wyniki badań krwi są bardzo złe?

Witam... dzisiaj odebrałem wyniki badań z krwi. GGTP 1731 ALT 145 AST 142 Płytki krwi 61 tys. Norma 150-400 tys Czy wyniki są bardzo złe? Martwię się... Lubię codziennie wypić sobie z 2-3 piwa.

Witam, tak wyniki są nieprawidłowe. Musi Pan stanowczo zaprzestać spożywania alkoholu i udać się do lekarza pierwszego kontaktu