Czy takie wyniki badań tarczycy u 33-latki są w porządku?
Dzień dobry, Mam 33 lata. Wykonałam badania na tarczycę. TSH - 1,838 zakres ref: 0,550-4,780 FT3 - 3,06 zakres ref: 2,30-4,20 FT4 - 1,28 zakres ref: 0,89 - 1,76 ATG <15,0 zakres ref: <60 ATPO <28,00 zakres ref: <60 Czy te wyniki są w porządku? Czy pwinnam wykonać np USG tarczycy. Pozdrawiam, Kasia.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Wyniki są w normie. USG jest wskazane w przypadku nieprawidłowości w budowie tarczycy w poprzednich badaniach USG lub wyczuwalne przez skórę guzowate zmiany na tarczycy. Pozdrawiam.