Czy takie wyniki i powiększony węzeł chłonny to powód do niepokoju?

Witam czy takie wyniki plus powiększony węzeł chłonny to powód do niepokoju crp OB w normie rozmaz ręczny w normie i reszta morf teraz podam ci jest zawyżone j zaniżone rbc zaniżone o 0.04 MCV o 0.4 zawyżone MCH o 1.0 zawyżone MPV o 0.1 zawyżone PDW o 0.5 zawyżone .p-lcr zawyżone o 5.8 czy te wyniki są powodem do niepokoju i rkbic jakieś dodatkowe badania rodziny mówi że nie widzi problemu ale jednak pozawyzane są tutaj rzeczy i ten węzeł na szyji ruchomy niebolesny od 5 MSC pozdrawiam martwi mnie te rbc bo to anemia i te p-lcr proszę o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę podać wszystkie wyniki. Radziłbym skonsultować się z hematologiem.