Czy takie wyniki, które nie mieszczą się w normie powinny mnie martwić?

Kobieta 30 lat . Neutrofile 1,85. Neutrofile 38,9% , Limfocyty 48,8 . Reszta wyników wszytsko w normie. Miałam robiona morfologie z rozmazem , próby nerkowe , wątrobowe i trzustkowe . Wyszły tylko nieprawidłowości w tych . Czy mam się tym martwić ?
KOBIETA, 30 LAT 2 miesiące temu

Dobry wieczór.

Brak informacji z Pani strony o objawach klinicznych które są bardzo istotne przy ocenie diagnostyki laboratoryjnej.

Wskazana wizyta u swojego lekarza zlecającego diagnostykę lub pierwszego kontaktu.

Wizycie stacjonarnej zostanie przeprowadzony dokładny wywiad choroby oraz badanie fizykalne które pozwoli na precyzyjne ocenę wirniku i stan zdrowia

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta