Czy takie wyniki poziomu cukru i insuliny są prawidłowe?

Prosze o pomoc . Zrobilam poziom cukru i insuliny. Na czczo glukoza 91 mg/dł, insulina 6,3 uU/ml . Po 1godzinie glukoza 85 i insulina 36,1 . Po 2godzinie glukoza 70 i insulina 17,2 . Czy wyniki są dobre ?

Interpretacja wyników zawsze powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta, wnikliwie zebranego wywiadu i badania pacjenta. Na podstawie podanych badań podejrzewam hipoglikemię reaktywną, jednak w celu uzyskania pełnej interpretacji proponuje wizytę u diabetologa lub u lekarza, który zlecił badania. Pozdrawiam.