Czy takie wyniki rzeczywiście mogą znaczyć nowotwór?

Będąc na urlopie w Polsce źle się czułam i zrobiłam wyniki. Hemoglobina11. 5 MCV61. 5 MCH20.6 żelazo 167. 3 ferrytyna223. 10 witb12 441.10erytrocyty5.58 Ob2 Crp5 elektrolity 140 Rdw-cv 16.8. Lekarz stwierdził że to może być białaczka lub rak ponieważ gdzieś ucieka krew lub wrzody Objawy mam ciągłe zmęczenie, ból w klatce piersiowej,nocne mocne poty, Robiłam też gastroskopia i kolonoskopia i nic nie wykazało. Co to może być

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Należy pogłębić diagnostykę: wykonać TK klatki piersiowej, USG jamy brzusznej. Te wyniki które Pani podała nie świadczą w żaden sposób o występowaniu nowotworu.