Czy takie wyniki są w normie czy cukier za bardzo spada?

Witam mam 34 lata lecze się na tarczyce hashimoto lekarz poprosił mnie o wykonanie krzywej cukrowej martwi mnie spadający cukier czy wyniki są w normie Tsh 2.2(0.27-4.2) Wit d3 22.8(40-89) Insulina na czczo 7.2(2.6-24.9) Po godzinie 29.5 Po 2 godzinach 15.6 Glukoza75g Glukoza na czczo 87(80-99) Po godzinie 77 Po 2 godzinach 67 Dodam że jestem bardzo senna mam sucha skórę wypadają mi włosy i mam uderzenia gorąca. Raz jestem pełna energii A raz na nic nie mam siły i ochoty. Czym to może być spowodowane???

Szanowna Pani, należy wykluczyć hipoglikemię reaktywną, dodatkowo stężenie wit. D jest za niskie