Czy takie wyniki u 22-latki wskazują na cukrzycę?

Dzień dobry, mam 22 lata, 174 wzrostu, ważę 70kg. Moje wyniki glukoza: na czczo: 4,79 mmol/l po 1 godz.: 9,95 po 2 godz.: 8,24 insulina: na czczo: 12 ulU/l po obciążeniu 1: 107 po obciążeniu 2: 129 wizytę u prowadzącego lekarza mam dopiero za tydzień, czy ktoś mógłby mi pomóc je zinterpretować? czy mam cukrzycę? pozdrawiam

Szanowna Pani, wyniki wskazują na nieprawidłową tolerancję glukozy, jest to stan przedcukrzycowy