Czy takie wyniki u39-latki są powodem do niepokoju?

Dzień dobry, czy niżej podane wyniki są powidem do niepokoju? Jeśli można to poproszę o pomoc w interpretacji wyników: TSH 2.740 (0.27 - 4.20) Ft4 1.26 (0.93 - 1.70) anty-TPO <9 (0.00 - 34.00) anty-Tg 153 (0.00 - 115) Dodatkowo USG wykazało w lewym płacie tarczycy guzek hypooechogeniczny 4mm x 6mm, bogato unaczyniony. Przepływ miąszu nieco wzmożony w badani CD. Płat prawy - prawidłowy.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wyniki hormonalne są w porządku. W przypadku guzka to radziłbym udać się z wynikiem do chirurga, aby rozważył on zasadność wykonania biopsji.