Czy takie wyniki w 7 tygodniu ciąży to powód do zmartwień?

Teratozoospermia 30% mały aktosom lub jego brak ; Objętość 3.0ml Koncentracja 27mln Całkowita liczba 81mln Ruch postępowy 49 Niepostepowy 10 Nieruchome 41 Budowa prawidłowa 2 Wady główki 97% Wady wstawki 31 Witki 17 Żywotność 77% Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży Czy powinnam się martwić ?

Szanowna Pani nie rozumiem pytania. Nie widzę związku między wynikami badania nasienia a tym że jest pani w 7 tygodniu ciąży