Czy takie wyniki warto skonsultować z POZ?

Dzień dobry, Chciałam zapytać czy z takimi wynikami iść do POZ albo innego lekarza innymi słowy czy jest się czym niepokoić - wartości poza normą w morfologii - leukocyty 11,7 (norma 3,9-10), mchc 32,2 (32-35,5) płytki 430 tys. (150-400 tys.) neutrofile 7,88 (2-7) as-lymp - limfocyty syntezujące przeciwciała i0,1 % - 0,01 komórek/l - norma brak; niedojrzale limfocyty Ig 0,06 (0,00-0,04); fibrynogen 4,31 (1,7-4,2) crp 12 (0-5) trójglicerydy 207 (0-150), badanie moczu ph <=5.0 Nabłonki płaskie: dość liczne Leukocyty: 2 - 4 w p.w. Erytrocyty świeże: 0 - 1 w p.w Objawy: zmęczenie, nie miałam w ostatnim czasie infekcji
KOBIETA, 35 LAT około miesiąca temu

Dobry wieczór.

Są wskazania do stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który oceni je po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu chorobowego oraz badania fizykalnego które pozwoli z interpretować wynik i zleci odpowiednie zalecenia np rozszerzenie diagnostyki konsultacja specjalistyczna, leczenie ale to wszystko po wykonaniu podstawowych czynności na stacjonarnej wizycie.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk