Czy takie zachowanie jest normalne w jej wieku?

Dzień dobry , Moja córka ma 16 lat od pewnego czasu ma problemy szkolne ,problemy z koncentracja ,strasznie się stresuje płacze nie może znaleźć sobie nikogo z kim mogłaby się zaprzyjaźnić jest drażliwa, coraz częściej widzę jak pisze o sobie np że jest beznadziejna,okropna ,zła, brzydka no same złe rzeczy.Nie robi wielu różnych rzeczy bo boi się oceniania no nie je w szkole .Nie wiem czy to normalne w jej wieku

Dobry wieczór,

powinna Pani poprosić o konsultacje psychologa który w takim opisanym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem.

Podam bezpłatny nr tel 116 123 Ogólnopolski Telefon Zaufania Instytut Psychologii można dzwonić od poniedziałku do piątku między godziną 14 a 22. Udzielają darmowej pomocy specjaliści z psychologii.

Pozdrawiam