Czy takie zmiany w gardle mogą być nowotworowe?

Witam. Od pol roku boli mnie gardlo prawdopdobnie mam przewlekle zapalenie zatok i to od sciekajacej wydzieliny, wysuzona sluzowka gardla. Od 4 dni mam duzo mocniejszy bol gardla i zauwazylam ze jeden migdal jeat powiekszony i ma 2 male kropeczki. Czy to moze oznaczac raka? Bylam u lekarza rodzinnego i twierdzi ze ma angine to nie wyglada.... Syrasznie sie boje i prosze o pomoc

Szanowna Pani, szczerze wątpię, aby miały być to zmiany nowotworowe, proponuję wizytę u laryngologa