Czy Tamivil tak szybko złagodził objawy grypy?

Witam, w piątek nad ranem zaczęły boleć mnie mieśnie obudziłam czując się nie tak, temperatura 37,5 wziełam ibuprom po jakims czasie temperatura 38. Ze względu że w domu mam 7 tygodniowego niemowlaka postanowiłam, że przed weekendem pójde do lekarza. Powiedziałam o rosnącej temperaturze która pomimo ibupromu 400mg spadła tylko do 37,5 i sie utrzymywała bóle mięśni i głowy. Lekarz stwierdził grype przepisal lek Tamivil. Wzięłam lek o 13 kolo 14 jeszcze kolejny ibuprom 400mg temperatura do 16 caly czas 37,5 kolo godziny 17 zaczełam czuć pocenie i temperatura zaczela spadac wieczorem 37 przed snem kolejny Tamivil i ibuprom juz pozniej temperatury nie było bóle minely nadal brak kaszlu kataru itp objawów infekcji.. Moje pytanie czy tak szybko podany Tamivil tak szybko załagodził objawy grypy? Czy jednak może to coś poważniejszego taka gorączka? Jesli to wirus Boje się o maleństwo abym go nie zaraziła kiedy mogę być spokojna że przestane zarazać narazie chodzę w maseczce przy dziecku jest mąż.

Szanowna Pani, jest to jak najbardziej możliwe, do wyzdrowienia proszę zachować szczególne środki ostrożności, stosowanie maseczki jest właściwe