Czy te badanie histopatologiczne świadczy o tym, że jest bardzo źle?

Właśnie przyszło. Badanie histopatologiczne mojego bliskiego w rodzinie :-( Jest bardzo źle? Jakie rokowania. Szczerze bez owijania w bawełnę. Wiedza tylko dla mnie nie dla pacjenta. 1) Guz pęcherza moczowego. Carcinoma urotheliale invasivum G3. Stwierdza się naciekanie blaszki właściwej błony śluzówki Wg WHO/UICCguz pTl . W preparacie brak mięśniówki właściwej pęcherza moczowego. 2) Podstawa guza. Carcinoma urotheliale G2 (high grade). Stwierdza się naciekanie podścieliska brodaweczkowatych tworów. Brak mięśniówki właściwej w preparacie. Wg WHO/UICC guz pTl .

Rak pęcherza inwazyjny. Ciężko mi się wypowiedzieć na temat rokowania, ten fakt należy omówić z urologiem