Czy te badanie jelita wskazuje na obecność nowotworu?

Witam czy poniższe wyniki badania histopatologicznego jelita wskazują na obecność nowotworu? Opis makroskopowy: fragment jelita długości 160 mm w części centralnej ściana z zabarwiona na kolor brunatny Preparaty wykonano z: 1 zmienionej ściany jelita [ I-II] 2 granicy cięcia [III-IV] 3 fragmentu krezki jelita [V] (LT) Opis mikroskopowy Ad 1.2 ściana jelita cienkiego z na faszerowaniami krwotocznym owrzodzeniami i naciekami zapalnymi Ad 3 krezka z przekrwieniem i nielicznymi naciekami zapalnymi

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może ten obraz może świadczyć o zapaleniu jelita. Należy ten obraz odnieść do całości obrazu klinicznego.