Czy te bóle mogą mieć związek z kręgosłupem szyjnym?

Witam serdecznie mam pytanko odebrałam wyniki z rezonansu magnetycznego kręgosłupa szyjnego na poziomie c4c5 centralna protruzia krążka międzykręgowego szerokość do 3 mm powodująca względna stetoze kanału kręgowego do 10 mm oraz zmiany zwyrodnienieniowe wytwórcze w stawach unkowebralnych, powodująca obustronny ucisk na nerwów rdzeniowych c5 mam bóle głowy ale tępe bardziej z lewej strony na górze na czubku oraz w skroniach, bóle barku prawego oraz rwanie ręki, ból promieniuje do szyj i ucha, puchną mi również palce w prawej ręce.prosze mi powiedzieć czy mogą być To bóle od kręgosłupa szyjnego?

Dzień dobry, proszę udać się do lekarza prowadzącego - interpretacja wyników powinna być oparta na badaniu przedmiotowego przez lekarza który dokładnie oceni stan zdrowia i dolegliwości bólowe.

Udając się do lekarza proszę ze sobą zabrać całą dokumentację medyczną.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.