Czy te dane sugerują rozwijającą się cukrzycę?

Witam proszę o interpretacje wyników po teście obciążenia glukozą oraz odpowiedź: na czczo 97 po 1h - 225 po 2h- 151 ? Dodam iż w ostatniej ciąży miałam cukrzycę ciążową (obecnie nie jestem w ciąży). Odżywiam się raczej nie regularnie i ostatnio występują u mnie dość często spadki glukozy w trakcie dnia poniżej 60 (np po 4 h od zjedzenia posiłku). Czy podane dane sugerują rozwijającą się cukrzycę?

Dobrze by było zbadać krzywą z dodatkowym badaniem insuliny. Wyniki samej glukozy to tylko część obrazka. Glukoza jest dość wysoka po obciążeniu, a spadki glukozy w ciągu dnia poniżej 60 mogą świadczyć o hipoglikemii.